top of page

Apie mus

Žydrūnas Sinkevičius 

"Apie mane Jums geriausiai papasakos mano darbai ateityje"

ESVALDA LT, UAB įkurta 2007 m. Iki tol, 2000-2007 m. laikotarpyje, jos įkūrėjas ir vienintelis akcininkas vadovavo logistikos, technikos, plėtros ir statybų skyriams/padaliniams, didžiausioje privataus lietuviško kapitalo mažmeninės prekybos įmonėje. Buvo sukaupta nekilnojamo turto vystymo, projektavimo, statybos darbų ir objektų administravimo, eksploatacijos patirtis Lietuvoje, Latvijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje. Intensyvios plėtros laikotarpyje buvo pastatyta daugiau nei 80 įvairaus dydžio prekybos centrų ir sandėlių, kurių bendro ploto suma viršijo 120’000 kvadratinių metrų.

Nuo 2008 buvo teikiamos konsultavimo, nekilnojamo turto vystymo ir valdymo paslaugos naujai įkurtam mažmeninės prekybos tinklui Ukrainoje. Iki 2018 m. buvo pastatyti nauji, modernūs, europietiško standarto 25 prekybos centrai, kurių bendro ploto suma viršijo 100’000 kvadratinių metrų.

2011 m. ESVALDA LT, UAB suteikė projekto valdymo paslaugą ir kartu su kitais statybos dalyviais pastatė 4430 kv.m. bendro ploto prekybos centrą “MAXIMA XX”, Tuskulėnų g.66, Vilnius.

Apie: About

Mūsų vertybės

Viršyti lūkesčius


Patirtis užsakovo vaidmenyje.

Daugiau nei 20 metų vadovavimo stambių įmonių statybos skyriams.

Tarptautinė statybos patirtis.

Unikali, sėkminga vadybos darbo praktika Lietuvoje, Latvijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, Ukrainoje ir kt. šalyse.

Praktinės žinios. 

Siūlome inovatyvius techninius sprendimus patikrintus laiko. Modeliuodami išlaidas vertiname ne tik pirminės investicijos dydį, bet ir statinio eksploatavimo išlaidas bei likutinę vertę.


Kompleksinis vertinimas.

Atlikę užduoties ir pradinių duomenų analizę galime tiksliai  įvertint projekto valdymo rizikas, išlaidas ir įgyvendinimo laiką dar projektinės užduoties formavimo etape.

Išskirtinis dėmesys klientui.

Atsakingai vertiname savo galimybes, neprisiimame įsipareigojimų, kurių negalėtume įvykdyti, teikiame pirmenybę paslaugų kokybei, o ne kiekybei.


Klasikinės vertybės.

Esame darbštūs, atviri ir mylime savo darbą. Skatiname produktyvius, dalykinius santykius, todėl stengiamės tiksliai ir laiku vykdyti savo įsipareigojimus bei visuomet viršyti lūkesčius.

8mEIjrS1SfeuwSosYQ0Ylw.jpg
Apie: About
bottom of page