APIE MUS

Žydrūnas Sinkevičius

„Apie mane Jums geriausiai papasakos mano darbai ateityje”

ESVALDA LT, UAB įkurta 2007 m. Iki tol, 2000-2007 m. laikotarpyje, jos įkūrėjas ir vienintelis akcininkas vadovavo logistikos, technikos, plėtros ir statybų skyriams/padaliniams, didžiausioje privataus lietuviško kapitalo mažmeninės prekybos įmonėje. Buvo sukaupta nekilnojamo turto vystymo, projektavimo, statybos darbų ir pastatų administravimo, eksploatacijos patirtis Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje. Intensyviausios tinklo  plėtros laikotarpyje buvo pastatyta daugiau nei 80 įvairaus dydžio prekybos centrų ir kitų pastatų, kurių bendro ploto suma viršijo 120’000 kvadratinių metrų.

​Nuo 2008m. buvo teikiamos konsultavimo, nekilnojamo turto vystymo, projektavimo ir statybos darbų valdymo paslaugos naujai įkurtam analogiškam mažmeninės prekybos tinklui Ukrainoje. Iki 2018 m. buvo pastatyti nauji, modernūs, europietiško standarto 25 prekybos centrai, kurių bendro ploto suma viršijo 100’000 kvadratinių metrų.

2008-2018m laikotarpyje paslaugos Lietuvoje buvo atliekamos epizodiškai, pvz.: 2011 m. ESVALDA LT, UAB suorganizavo 4430 kv.m. bendro ploto prekybos centro “MAXIMA XX”, Tuskulėnų g.66, Vilnius statybos darbus.

Nuo 2018m. ESVALDA LT, UAB atnaujino savo vieklą Lietuvoje ir šiuo metu teikia statybų valdymo paslaugas Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos apskrityse. Specializuojamės statant prekybos (7.3), paslaugų (7.4), gamybos (7.8),  sandėliavimo (7.9) paskirties pastatus.

Ypač džiaugiamės suteikta galimybe bendradarbiauti su pradedančiais  investuotojais į NT ir juridiniais asmenimis statantiems pastatą pagrindinio verslo poreikiams patenkinti.

PASLAUGOS

Statybų valdymas

1.1 Individualios statybų konkurso metodikos sudarymas ir konkurso organizavimas;
1.2 Gen. rangos, subrangos, statybos medžiagų pirkimo, mechanizmų nuomos ir pan. sutarčių sudarymas atitinkamai pasirinktam statybos būdui;
1.3 Statybos išlaidų, grafiko, kokybės kontrolė;
1.4 Techninės priežiūros darbo organizavimas ir nepriklausomų ekspertų išvadų parengimas;
1.5 Kompleksinis statybos darbų patikrinimas, valstybinės komisijos išvados ir objekto perdavimas užsakovui/nuomininkui;
1.6 Nustatyto laikotarpio garantinių įsipareigojimų administravimas.

Projektavimo valdymas

2.1 Projektavimo užduotis techniniam projektui rengti;
2.2 Individualios projektavimo konkurso metodikos parengimas ir konkurso organizavimas;
2.3 Projektavimo sutarties sudarymas ir administravimas;
2.4 Projektavimo išlaidų, grafiko, kokybės kontrolė;
2.5 Statybos išlaidų modeliavimas atitinkamai priimamiems projektiniams sprendimams;
2.6 Kompleksinė techninio projekto ekspertizė ir statybos leidimas/deklaracija.

Investicijų į NT valdymas

3.1 NT vystymo plano sudarymas ir ekonominiai skaičiavimai;
3.2 Tinkamų žemės sklypų parinkimas, pirkimo-pardavimo sutartys; Žemės paskirties, detalaus teritorijos plano keitimas;
3.3 Prieš projektiniai pasiūlymai (užstatymo koncepcija, vizualizacija, patalpų planas, Šildymo-vėsinimo-vėdinimo ir gaisrinės saugos koncepcija),
3.4 Energetinių poreikių skaičiavimas, prisijungimo prie lauko tinklų išlaidų prognozė, techninių sąlygų gavimas;
3.5 Investuotojų (potencialių objekto pirkėjų) pritraukimas, pirkimo-nuomos sutartys;
3.6 Kreditavimo, re/finansavimo sutartys.